• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Żelazka’ Category

Nie da się ukryć, że prasowanie nie należy do ulubionych czynności wchodzących w zakres prowadzenia domu. Szybko rosnąca góra ubrań może nas do tego szybko zniechęcić. Dlatego też tak ważne jest wybranie odpowiedniego żelazka. Jednym z takich urządzeń zdecydowanie jest bezprzewodowe żelazko Tefal FreeMove FV9920. Zobaczmy, czym wyróżnia się na tle innych produktów.

Categories: Żelazka

Czy można wyodrębnić sprzęt AGD dla kobiet i sprzęt AGD dla mężczyzn w uniwersalnych urządzeniach? Cóż, większość z nich, bez względu na wygląd i funkcje może być używana przez obie płcie. Aby jednak wyróżnić się, niektórzy mężczyźni wolą typowo męsko wyglądające urządzenia. Jednym z nich jest m.in. żelazkoBosch sensixx B4 cord plus TDA5660. Czym się charakteryzuje?

Categories: Żelazka

Nie lubisz prasować? Nie masz na to czasu? Szef daje Ci do zrozumienia, że przychodzisz na spotkanie w wymiętej koszuli? Prasowanie można traktować jak przykry obowiązek, ale my wiemy co zrobić aby je naprawdę polubić. Czy prasowanie może być przyjemne? Zdecydowanie tak, szczególnie gdy poświęcimy na nie o połowę mniej czasu. Dzięki SteaMaster można stworzyć domowe studio prasowania. Aby mieć idealnie wyprasowane ubrania, już nie trzeba będzie zanosić ich do   Czytaj więcej ...

Categories: Żelazka

Zaczął się okres wakacyjny. Wielu z nas wyjeżdża na wakacje. Planując wyjazd warto pomyśleć o żelazku turystycznym, które na pewno się przyda podczas wakacyjnych podbojów. Które z nich jest najlepsze? Jakie cechy powinno mieć?

Categories: Żelazka

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama