• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Nie da się ukryć, że prasowanie nie należy do ulubionych czynności wchodzących w zakres prowadzenia domu. Szybko rosnąca góra ubrań może nas do tego szybko zniechęcić. Dlatego też tak ważne jest wybranie odpowiedniego żelazka. Jednym z takich urządzeń zdecydowanie jest bezprzewodowe żelazko Tefal FreeMove FV9920. Zobaczmy, czym wyróżnia się na tle innych produktów.

Proste i efektywne prasowanie
W kwestii prostego i efektywnego prasowania zadbano o kilka istotnych elementów. Po pierwsze, żelazko posiada pionowy wyrzut pary, który przydatny jest m.in. w przypadku odświeżania tkanin wiszących takich jak firanki czy marynarki. W żelazku znajdziemy także spryskiwacz wody, który znacznie ułatwia rozprasowanie trudnych w tym celu tkanin. Co więcej, w urządzeniu znajdują się również dodatkowe uderzenia pary o mocy 170g/min. Wszystko to sprawia, że prasowanie idzie płynnie i efektywnie.

Komfort prasowania
Żelazko Tefal FreeMove FV9920 jest żelazkiem bezprzewodowym, dzięki czemu już nigdy więcej żaden kabel nie będzie ograniczał nam prasowania. Jest to szczególnie istotne, gdy ze względu na limitowany dostęp do gniazdka, prasowanie musi przebiegać w niekomfortowym miejscu pokoju (np. przy zawężonym dostępie do światła). Komfort prasowania odzwierciedlony jest również w opływowych kształtach urządzenia oraz wygodnej rączce, którą dobrze się trzyma w dłoni.
Z kolei elegancka podstawa pod żelazko posiada możliwość przyczepienia do deski w dowolnym miejscu, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką.

Bezpieczne i czyste prasowanie
Oprócz efektywności i komfortu prasowania, żelazko jest również niezwykle bezpieczne w korzystaniu. Wynika to nie tylko z kwestii braku kabla, które sprzyja, gdy mamy w domu małe dzieci lub zwierzęta, ale także za sprawą innych punktów. Jeśli choć raz w życiu przeszła Ci przez głowę myśl „Nie wyłączyłem żelazka”, ten sprzęt jest właśnie dla Ciebie. Wyposażony jest on bowiem w funkcję automatycznego wyłączenia, dzięki któremu nie będziemy musieli wracać do domu za każdym razem, gdy nie będziemy pewni jego wyłączenia. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w blokadę kapania AntiDrop, której zastosowanie przekłada się na ochronę prasowanego ubrania przed niepotrzebnym zabrudzeniem. Żelazko posiada również funkcję samoczyszczenia, dzięki czemu jego czystość zostanie zachowana na najwyższym poziomie. Utrzymanie w czystości wspomaga również system antywapienny AntiCalc gwarantujący brak osadzania się kamienia wewnątrz urządzenia.

Tefal FreeMove FV9920

Wygląd i wykonanie
Eleganckie żelazko o ciemnej kolorystyce i opływowych kształtach z pewnością odnajdzie się w każdym domu. Wraz ze stylową stacją tworzy szykowną całość.
Dodatkowo, Tefal FreeMove FV9920 wyposażony jest w ceramiczną stopę żelazka, która jest odporna na zarysowania. Tym samym, prasowanie guzików nie będzie dla nas żadną przeszkodą.

Pozostałe informacje

  • Żelazko posiada moc 2400W;
  • Wytwarzanie pary 35 g/min;
  • Zbiornik na wodę 250 ml;
  • Długość przewodu bazy 1,8 m;

Cena żelazka Tefal FreeMove FV9920 wynosi ok. 550zł.
źródło zdjęcia: tefal.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Żelazka

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama