• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Zaczął się okres wakacyjny. Wielu z nas wyjeżdża na wakacje. Planując wyjazd warto pomyśleć o żelazku turystycznym, które na pewno się przyda podczas wakacyjnych podbojów. Które z nich jest najlepsze? Jakie cechy powinno mieć?

Firma Ariete wprowadziła na rynek żelazko Ultrastiri travel 6224 . Żelazko to cechuje nieduża waga przy mocy 800 W. Poza tym urządzenie jest niewielkie i ma składany uchwyt, co sprawi, że zaoszczędzisz jeszcze więcej miejsca w walizce i na stałe zagości w podstawowym wyposażeniu każdego wyjazdu. W żelazko wbudowany jest także pojemnik na wodę o pojemności 100ml, który zamieniając się w parę ułatwia prasowanie w różnych, często trudnych warunkach. Wkomponowany regulator temperatury dostosuje żelazko do prasowania odpowiednich materiałów. Ponadto nieprzywierająca stopa udoskonali Ci prasowanie nawet tych najbardziej delikatnych. Kolejną zachwycającą cechą tego urządzenia jest to, iż daje okazję prasowania nie tylko w poziomie, ale również w pionie. Ultrastiri travel ma także opcję dwóch różnych rodzajów napięcia.

Drugim żelazkiem godnym uwagi jest żelazko turystyczne Rowenta DA151. To żelazko ma także niewielkie wymiary, lecz ma wyższą, 1000W moc, która z pewnością wyprasuje najbardziej pogięte części garderoby. Oprócz wbudowanej funkcji pary, którą można regulować i ciągle wytwarzać, ma także możliwość spryskania ubrania wodą, mające na celu jeszcze lepsze prasowanie. Żelazko to ma także sposobność prasowania w pionie. Posiada również składaną rączkę, co czyni je bardziej elastycznym przy pakowaniu. Żelazko można stosować zarówno na mokre jak i suche ubrania.

Napięcie, podobnie jak w przypadku żelazka Ariete jest regulowane. Gwarancja na oba urządzenia wynosi 24miesiące. W ten sposób jest możliwość przetestowania ich w różnych warunkach i o każdej porze roku.

Cena żelazka Actimy wynosi od ok 80 zł, podczas gdy cena żelazka turystycznego Rowenty wynosi od ok 125zł. To niewielki wydatek zważając na to, iż będzie się idealnie sprawować we wszelkiego typu wyjazdach, czy to nad morze, czy to w góry, czy też podczas dwutygodniowego wyjazdu za granicę.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Żelazka

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama