• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
 • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
 • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
 • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
 • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

zmywarkaWraz ze zbliżającymi się porządkami wielu z nas wymienia stare sprzęty na nowe. Jednym z takich urządzeń AGD jest zmywarka. Czy da się kupić dobrą zmywarkę do 1000zł? Okazuje się, że tak!

Zmywarka Amica ZWM 676 W

Zmywarka posiada 6 programów zmywania (intensywny – do mocno zabrudzonych naczyń, program ekspres, program codzienny, zmywanie wstępne, ekonomiczne, delikatne) oraz zakres 5 temperatur (40,50,55,60,65 stopni Celsjusza).

Sprzęt Amica cechuję się wysoką klasą energetyczną A+. Dzięki temu, jej używanie pozwoli na zaoszczędzenie do 25% energii niż miałoby to miejsce w przypadku zmywarki klasy A.

Zmywarka swoim załadunkiem może pomieścić aż 12 kompletów naczyń. Dzięki temu zmywanie będzie niezwykle ekonomiczne. Optymalne ułożeniu załadunku możliwe jest dzięki składanym elementom obu koszy oraz regulowanej, wyższej półce. W urządzeniu znajdziemy również koszyk na sztućce zapewniający utrzymanie w jednym miejscu najmniejszych i najcieńszych elementów. Jeśli nie mamy zbyt dużo naczyń do zmywania, możemy skorzystać z funkcji połowy załadunku, która dostosuje parametry zmywania do mniejszej liczby zabrudzonych naczyń.

Praca ze zmywarką Amica jest niezwykle prosta i przyjemna. Łatwe sterowanie i kontrolowanie urządzenia nie powinno sprawiać problemów żadnemu użytkownikowi. W zmywarce znajdują się kontrolki ostrzegawcze, które poinformują o braku soli regeneracyjnej czy nabłyszczacza. Prostą pracę zapewniają również wskaźniki funkcji dodatkowych. Wśród funkcji warto zwrócić uwagę na możliwość opóźnienia czasu startu pracy.

Istotną kwestią jest posiadanie przez zmywarkę systemu suszenia, który aktywowany jest w ostatnim etapie pracy urządzenia. Brak pary wodnej pozwala na otrzymanie suchych oraz pozbawionych zacieków naczyń.

Zmywarka wyposażona jest także w wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem.

Pozostałe parametry zmywarki Amica ZWM 676 W

Wymiary zmywarki
Wysokość 85cm;
Szerokość 59,8cm;
Głębokość 60cm.

Poziom hałasu
49dB.

Cena
999zł.

zmywarka amica

Źródło zdjęcia: amica.com.pl

Zmywarka Whirlpool ADP 550 IX

Zmywarką do 1000zł jest również Whirlpool ADP 550 IX . Sprzęt posiada 6 programów zmywania (delikatny, ekonomiczny, intensywny, mycie wstępne, normalny oraz szybki), a zakres temperaturowy znajduje się w możliwych 40, 50, 65 lub 70 stopniach Celsjusza.

Klasa energetyczna zmywarki Whirlpool oznaczona jest symbolem A.

Pojemność zmywarki Whirlpool jest mniejsza niż pojemność zmywarki Amica, co widoczne jest w pomieszczeniu do 9 kompletów naczyń. Wewnątrz sprzętu znajdziemy pojemnik na sztućce.

Praca ze zmywarką ograniczona jest do kilku przycisków sterujących. Prosta obsługa wzbogacona jest o wskaźnik braku soli, sygnalizator zraszacza oraz możliwość opóźnienia czasu startu pracy urządzenia do 9 godzin.

Zmywarka posiada wewnętrzną funkcję zabezpieczenia przed zalaniem. W przypadku pojawienia się pierwszych problemów, cykl zmywania zostaje zatrzymany (następuje odcięcie dopływu wody oraz wypompowanie jej ze zmywarki).

Pozostałe parametry zmywarki Whirlpool ADP 550 IX

Wymiary zmywarki
Wysokość 85cm;
Szerokość 45cm;
Głębokość 58cm.

Poziom hałasu
54dB.

Cena
949zł.

zmywarka whirlpool

Źródło zdjęcia: whirlpool.pl

Zmywarka Indesit DSG 573 EU

Trzeci model zmywarki do 1000 zł to Indesit DSG 573 EU. Urządzenie obsługuje 7 programów (ekonomiczny, intensywny, normalny, szkło, szybki, namaczanie, delikatny). 5 zakresów temperatury zmywania (40, 45, 50, 55, 70 stopni Celsjusza) pozwolą dokładnie umyć każdy rodzaj naczyń (od szkła, po wymagając wysokiej temperatury butelki dziecięce).

Klasa zmywarki oznaczona jest jako klasa energetyczna A.

Pojemna zmywarka pozwoli na jednorazowe umycie 10 kompletów naczyń. Możliwe jest również ustawienie zmywarki na funkcję połowy załadunku.

Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich modeli sterowanie zmywarki odbywa się za pomocą kilku przycisków. Oprócz ustawień konkretnych programów, specjalne diody poinformują nas o stanie soli i nabłyszczacza. Aby praca ze zmywarką była najdogodniejsza możliwe jest opóźnienie jej startu pracy do 24 godzin.

W kwestii bezpieczeństwa zaopatrzono zmywarkę w zabezpieczenie anty zalaniowe Water stop.

Pozostałe parametry zmywarki Indesit DSG 573 EU

Wymiary zmywarki
Wysokość 85cm;
Szerokość 45cm;
Głębokość 60cm.

Poziom hałasu
49dB.

Cena
999zł.

zmywarka indesit

Źródło zdjęcia: indesit.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Zmywarki

1 odpowiedź na wpis.

 1. Gość pisze:

  Zmywarka Amica ma dobry poziom wykonania i wiele funkcji. Przede wszystkim dobrze myje i nie ma z nią problemów. Moja ma już 4 lata.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

 • Archiwa

 • Reklama