• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

talerzeOkreślenie stylowego agd odnosi się nie tylko do wyglądu sprzętu, ale również do jego funkcjonalności. Doskonałym przykładem takiego urządzenia jest zmywarka Siemens SR65E000EU.

Klasa energetyczna sprzętu oznaczona jest jako A+. Oznacza to, że sprzęt jest energooszczędny i przekłada się na niskie rachunki. Co więcej, w urządzeniu znajduje się czujnik AquaSensor, który kontrolując zużycie wody i energii dostosowuje stopień płukania. Energia oszczędzana jest również w wyniku wymiennika ciepła.

Pojemność zmywarki przeznaczona jest na dokładne umycie 9 kompletów naczyń. Tym samym za jednym razem umyjemy naczynia po większej ilości gości. Co więcej, dzięki systemowi ochrony szkła w zmywarce można czyścić porcelanę oraz delikatne kieliszki.

Zmywarka jest niezwykle bezpieczna w działaniu. Nie trzeba pamiętać o zakręcaniu zaworu, gdyż w razie przecieku urządzenie przerwie pracę. Sprzęt myjący wyposażony jest także w system EasyLock, który sprawia, że otwieranie zmywarki jest proste i nie wymaga użycia dużej siły.

siemens

Urządzenie posiada kilka programów, które zapewnią pracę urządzenia pod zróżnicowane wymagania użytkowników. Jeśli zależy domownikom na szybkim umyciu naczyń, będą korzystać z programu szybkiego, jeśli na oszczędności, to odpowiedni będzie program ekonomiczny. Możliwe jest także nastawienie programu, który dostosowany będzie do mycia garnków. Pozostałe formy to mycie auto lub mycie wstępne. Warto również wspomnieć o funkcji varioSpeed, która umożliwia zmywanie naczyń w dwukrotnie szybszym czasie.

Wśród dodatkowych opcji zmywarki można wyróżnić także opóźnienie startu pracy, pozwalające na włączenie zmywarki o dogodnej przez nas godzinie (do 9h wprzód). Tym samym zmywarka może działać, gdy nie ma nas w domu i skończyć cykl tuż przed naszym powrotem.

Pozostałe informacje

  • Zakres temperaturowy zmywarki waha się w granicach 45-70 stopni.
  • Poziom hałasu wynosi 48 dB, co sprawia, że praca zmywarki jest cicha.
  • Zmywarka posiada wskaźnik braku soli oraz wskaźnik braku nabłyszczacza.

Cena 1249zł.

źródło zdjęcia: siemens-home.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Zmywarki

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama